АКЦІЯ! ТРИКІМНАТНІ КВАРТИРИ В «РУСАНІВСЬКІЙ ГАВАНІ» В РОЗСТРОЧКУ ПІД 0 %

______

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО

Шановні клієнти! З 20 квітня по 30 червня 2021 року в «Русанівській Гавані» діє акція — розстрочка 0 % на готові квартири.  

В акції беруть участь трикімнатні квартири типів 1-3Б та 1-3Бп площею близько 100 м2 у будинку № 29Усі вони мають засклену лоджію, 2 санвузли та панорамні вікна, з яких відкриваються мальовничі краєвиди Русанівської протоки та правого берега столиці.  

Сплатіть перший внесок у розмірі 50% вартості житла — і можете робити ремонт та заселятися: будинок уже готовий. Другу половину суми сплачуйте рівними частинами щомісяця до кінця 2022 року. Жодних переплат: ані відсотків, ані прихованих комісій. 

Звертаємо вашу увагу, що квартири в «Русанівській Гавані» також доступні в кредит на строк до 20 років. Зі спеціальними пропозиціями наших банків-партнерів «Глобус» та «Укргазбанк» можете ознайомитися за посиланням. Для наших інвесторів діють виняткові умови кредитування — від 7,99 % річних у перші 3 роки. 

Щоб оформити кредит або безвідсоткову розстрочку, зв’яжіться з нашими менеджерами за тел. (044) 393-02-25 або завітайте до відділу продажів за адресою вул. Євгена Маланюка, 101Ш.  

Настав час втілити мрію про власне сучасне та комфортабельне житло!