БУДИНКИ №18-21 ТА №29 В «РУСАНІВСЬКІЙ ГАВАНІ» ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТ ДАБІ

Шановні клієнти!

Маємо чудову новину. Державна архітектурно-будівельна інспекція України видала сертифікат готовності будинків №29 та №18-21 з паркінгами №35 та №43 у «Русанівській Гавані» на вулиці Маланюка, 101 у Києві.

Вони були побудовані на початку 2020 року і у квітні інвестори вже мали змогу отримати ключі від квартир, щоб почати ремонт у нових оселях.

Водночас з тим команда «Ковальської» прикладала максимальні зусилля для вирішення питання для введення будинків в експлуатацію, так як на майданчику знаходилося декілька забудовників.

На черзі — ще дві багатоповерхівки по сусідству №22-25 та №30 з паркінгами №36 та №43а, що починали зводитися КП «Житлоінвестбуд-УКБ» і які погодилася добудувати «Ковальська».

Наразі біля чотирьох будинків та паркінгів облаштована сучасна, зручна й функціональна прибудинкова територія, створені ігрові і спортивні майданчики із комфортною зоною відпочинку, завершується облаштування набережної.

Придбати квартири в зведених будинках «Русанівській Гавані» можна прямо зараз.

Звертайтеся до офісу продажу на вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101Ш у понеділок-п’ятницю з 09:00 до 19:00 або у суботу-неділю з 10:00 до 17:00 (заїзд з вул. Аболмасова або вул. Микільсько-Слобідської).