БУДИНКИ №22-25 ТА №30 В «РУСАНІВСЬКІЙ ГАВАНІ» ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТ ДІАМ

Шановні клієнти!

Раді повідомити, що державна інспекція архітектури та містобудування України видала сертифікат готовності будинків №22-25 та №30 з паркінгами №36 та №43а у «Русанівській Гавані» на вулиці Маланюка, 101 у Києві.

Всі послуги в ДІАМ надаються оперативно та об‘єктивно, через електронну систему, що суттєво спрощує процес та залишає позитивні враження. Два будинки №22-25 та №30 з паркінгами №36 та №43а у «Русанівській Гавані», що зводилися КП «Житлоінвестбуд-УКБ», та були добудовані «Ковальською» – теж дочекалися своїх сертифікатів.

Наразі комплекс наповнений життям! Завдяки спільним зусиллям, за декілька років, «Ковальська» перетворила «Русанівську Гавань» в пристань для тихого, розміреного життя. Вже 4 будинки проєкту отримали сертифікати, підключені до мереж, люди роблять ремонти, а багато – вже живуть. На території панує стихія комфорту: облаштована сучасна, зручна й функціональна прибудинкова територія з просторим паркінгом, створені ігрові і спортивні майданчики із комфортною зоною відпочинку та облаштованою набережною.

Ми продовжуємо розбудовувати «Русанівську Гавань» і надалі, попереду нові черги та сертифікати ДІАМ.

Найактуальнішу інформацію ви завжди можете отримати в нашому офісі продажу на вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101Ш у понеділок-п’ятницю з 09:00 до 19:00 або у суботу-неділю з 10:00 до 17:00 (заїзд з вул. Аболмасова або вул. Микільсько-Слобідської).