КОМФОРТНЕ ЖИТТЯ НА БЕРЕЗІ ДНІПРА: РОЗПОЧАТО ПРОДАЖ КВАРТИР НОВОЇ ЧЕРГИ В «РУСАНІВСЬКІЙ ГАВАНІ»  

«Русанівська гавань» — житловий комплекс комфорт-класу, що поєднує затишок заміської резиденції з усіма перевагами життя у великому місті. З 1 лютого 2022 року відкрито продаж квартир у новому будинку комплексу №13-17.

Зустрічати світанок та захід сонця біля Дніпра, милуватися природою та краєвидами Лаври, віднайти свою зону комфорту та вести активне життя: все це про мешканців «Русанівської Гавані». Старт продаж нової черги — це можливість втілити мрію про власне сучасне житло у Києві з мальовничими краєвидами та розвиненою інфраструктурою.  

У новому будинку передбачені квартири для різних життєвих сценаріїв. Для невеликої сім’ї пропонуються просторі однокімнатні та двокімнатні квартири з площею від 50 м2 та краєвидами Русанівської протоки за вікном. Для поціновувачів простору та індивідуальних дизайнерських рішень передбачені актуальні дворівневі квартири площею до 186 м2.  А якщо ви давно шукали оселю, в якій є окремі кімнати для діточок, велика кухня-студія, або навіть гардеробна чи кабінет, — найкращим рішенням стануть трикімнатні планування з панорамним видом на Дніпро.  

Щоб зробити мрію ще ближчою, «Ковальська» пропонує для придбання житла розстрочку 0% з виплатою залишку до 20 червня 2024 року, а на окремі типи квартир — до 20 грудня 2024 року. А якщо ви вирішите одразу сплатити повну вартість квартири — отримаєте знижку 5%.   

Територія комплексу з власною облаштованою набережною та виходом до води розташована за адресою вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101. У «Русанівській Гавані» запроєктовано два дитячих садки, школу, спортивний комплекс та супермаркет. Кожен будинок комплексу  має власну котельню та просторий дворівневий підземний паркінг.    

Дізнатися повну інформацію про об’єкт, варіанти планувань квартир та умови покупки можна у центральному офісі на вулиці Панаса Мирного 4, в офісі продажу на вулиці Євгена Маланюка, 101Ш, або телефоном: (044) 391-12-98.