11 серпня 2020 года

«КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» ДОБУДУЄ БУДИНКИ ВІД «ЖИТЛОІНВЕСТБУД-УКБ»

Шановні інвестори! 

Компанія «Ковальська Нерухомість» продовжить будівельні роботи у житлових будинках від КП «Житлоінвестбуд-УКБ», що знаходиться за адресою: вул. Маланюка, 101. Зокрема, мова йде про чотирисекційний 26-поверховий будинок №22-25 та двосекційний №30.

Генпідрядником проєкту виступить компанія «Юнібілд», яка вже тривалий час є надійним і постійним партнером промислово-будівельної групи «Ковальська»

Наразі вказані будинки вже зведені. «Юнібілд» виконає подальші будівельні роботи всередині квартир та на території спільного користування, фіналізує фасадні роботи та функціонально облаштує благоустрій навколо комплексу.

«Ковальська» уже збудувала на території комплексу будинки №18-21 та №29, які об’єднані у проєкт ЖК «Русанівська Гавань». Заради комфорту мешканців, компанія прийняла рішення про добудову решти вказаних будинків, аби якомога швидше завершити роботи та ввести житло в експлуатацію.

Нині планується, що будинки №22-25 та №30 будуть остаточно завершені і здані в експлуатацію у другому кварталі  2021 року. Після цього про їх подальший технічний і естетичний стан опікуватиметься експлуатаційна організація «Ковальська-Житлосервіс».

За інформацією щодо придбання житла просимо звертатися до відділу продажів ЖК «Русанівська Гавань», який знаходиться на вул. Маланюка, 101 Ш.
Ми працюємо з пн.-пт 09:00-19:00, в сб 10:00-17:00.
Заїзд з вул. Панельної, 6.