22 листопада 2019 року

ЩЕДРІ ПОДАРУНКИ ВІД «КОВАЛЬСЬКА НЕРУХОМІСТЬ» ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛИ ІНВЕСТОРІВ

15 листопада у ресторані яхт-клубу «Рів’єра Ріверсайд» 60 власників осель ЖК «Русанівська Гавань» зібралися провести вечір у колі майбутніх сусідів. Привід для зустрічі справді вагомий – на кону шанс виграти паркомісце або одну з п’яти одиниць сучасної побутової техніки.

У фінальному розіграші «Твоє щасливе паркомісце» від «Ковальська Нерухомість» взяли участь нові інвестори та учасники перших двох розіграшів.

Головною зіркою вечірки стала Ірина Ільченко – саме їй усміхнулася удача, подарувавши приємний бонус до квартири у вигляді місця для паркінгу.

«У мене бракує слів, щоб висловити емоції. Це справді дуже крутий виграш. Мені здається, що якраз у такий спосіб забудовник не словом, а ділом підтверджує свою надійність і лояльність до клієнтів. Ще раз переконалася: вибір квартири в «Русанівській Гавані» був зроблений однозначно правильно», – поділилася враженнями переможниця розіграшу.ъ

Не менш яскраві емоції свято принесло Євгену Ковалю, Наталії Лазар, Тетяні Оснач, Денису Пущаловському та Андрію Митину. Вони, у свою чергу, стали щасливими власниками однієї з одиниць побутової техніки: телевізора, кондиціонеру, робота-пилососу, мультиварки та кухонного комбайну.

У легкій і дружній атмосфері вечора гості ближче познайомилися один з одним за келихом шампанського, обговорити спільні побутові справи і, звісно ж, майбутні ремонти, які чекають на них вже зовсім скоро. Адже з третього грудня кожен мешканець «Русанівської Гавані» нарешті зможе відчинити двері нової квартири власним ключем.

Вітаємо майбутніх мешканців ЖК «Русанівська гавань» з початком нового життя біля води.

Впевнені, воно буде таким же яскравим, наповненим приємними сюрпризами, як цей святковий вечір.

З любов’ю, ваша «Ковальська Нерухомість».