01 листопада 2017 року

ЖК «РУСАНІВСЬКА ГАВАНЬ» – ВАШ ДІМ НА БЕРЕЗІ ДНІПРА

Уявіть місце, де немає відчуття часу, немає обмежень у просторі, де сім’я найголовніше, а миті з коханими – незабутні. Саме це пропонує «Ковальська Нерухомість» у новому житловому комплексі «Русанівська Гавань».

Уявіть місце, де немає відчуття часу, немає обмежень у просторі, де сім'я найголовніше, а миті з коханими – незабутні. Саме це пропонує «Ковальська Нерухомість» у новому житловому комплексі «Русанівська Гавань».

Ще на етапі архітектурного проекту девелопер продумує кожну деталь: в облаштуванні території та в планувальних рішеннях, аби власники квартир переймалися лише своїми справами – втілювали мрії та отримували задоволення від кожної миті.

ЖК «Русанівська Гавань» – це два будинки, розташовані на узбережжі Русанівської протоки. Мешканцям комплексу відкривається мальовнича панорама на Києво-Печерську Лавру, а вихід до води створює свій особливий комфорт. Тут хочеться прокидатися з першим сонцем, купатися у річці після пробіжки, кататися із друзями на човні або рибалити всього у кількох метрах від будинку.

Інфраструктура мікрорайону стане суттєвою перевагою у виборі житла – поряд ТРЦ «Комод», продуктові гіпермаркети, лікарні, кав’ярні, салони краси та інші. Поблизу комплексу розташовані дві школи, чотири дитячі садочки та центри дошкільного розвитку – питання дозвілля та освіти ваших дітей практично вирішене.

Мешканці «Русанівської Гавані» завжди перебуватимуть у центрі культурних подій Києва, адже недалеко від дому Київський театр драми і комедії, Міжнародний виставковий центр, кінотеатр, різні мистецькі заклади.

Вдале розташування комплексу передбачає зручну транспортну розв’язку, що з'єднує Русанівський район із центральними частинами міста.

Новий комплекс від «Ковальська Нерухомість» для тих, хто любить подорожувати і вже давно усвідомив відчуття «домівки у серці» – без зайвого пафосу, трьохметрових огорож, урбаністичних стандартів та визначення берегів.

«Русанівська гавань» – живіть щасливо!
Детальні умови можна дізнатися за тел.: (044) 393-02-38